Modern Dünyanın En İyi Yemek Fotoğrafçıları 


Malzemelerin kimyasını tutturmak, farklı lezzetler yaratmak ve onları sunuma hazırlamak kadar, fotoğraflamak da bir sanattır. Ve karşınızda en iyi yemek fotoğrafçılarından sadece birkaçı

Oliver Hauser

Almanya/Hamburg’da yaşayan bir yemek fotoğrafçısıdır. Ticari olarak klasik bir eğitim aldıktan sonra ilginç işler yapan fotoğrafçı, saat ve mücevher fotoğrafçılığında birkaç sene uzmanlaştıktan sonra yemek fotoğrafları çekmeye başlamıştır. Tutkunun odak noktasını keşfettikten sonra, tanınmış marka ve ajanslar için bu alanda çalışmalar yürütüyor. Hauser, özellikle eskitilmiş ahşap ve Vintage temalı eserlere imza atıyor.

https://www.oliverhauser.photo/

Vestibulum vel in potenti consectetur magna porttitor hac eget a ridiculus quis posuere imperdiet ullamcorper nam sit orci. Amet ultricies conubia erat vehicula per vel parturient fringilla ultrices ullamcorper curabitur proin ridiculus adipiscing nam mauris adipiscing nullam porta parturient. Euismod varius vestibulum lobortis a eu torquent leo etiam nascetur fermentum rutrum magna a vestibulum litora aliquet curae tempus netus elementum.

Placerat dictumst non eleifend phasellus volutpat ut inceptos. A fusce pharetra faucibus placerat etiam nec vestibulum natoque metus primis at enim et consectetur ac leo ridiculus. Vestibulum a quisque at fermentum iaculis donec iaculis donec lorem nibh ullamcorper dictumst cum blandit consectetur eget sem fusce ullamcorper parturient blandit vestibulum ullamcorper faucibus velit turpis interdum. Neque sed a dolor habitasse a nisl lacus a semper per.

Using Format